کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی خانم خجالتی به دقت ملاحظه بفرمایید

ورود کاربران به وب سایت خانم خجالتی هنگام استفاده از پروفایل شخصی ، اپلیکیشن ، تصاویر و سایر خدمات ارائه شده توسط خانم خجالتی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین وهمچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات خانم خجالتی است . توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین خانم خجالتی از سوی کاربر است . لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود .

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های خانم خجالتی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است . در صورتیکه در قوانین مندرج ، رویه ها و سرویس های خانم خجالتی در آینده تغییراتی ایجاد شود ، درهمین صفحه منتشر و بروز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش تغییرات است .

خسارت در هنگام حمل و نقل
درصورت مشاهده هر ایرادی در کالا ، کالا را تحویل نگیرید.

نظرات کاربران
هدف از ایجاد بخش نظرات در خانم خجالتی ، اشتراک گذاری تجربه ی خرید و کاربرد محصولاتی است که به فروش می رسد. بدیهی است بخش نظرات خانم خجالتی با دیگر سایت ها و شبکه های اجتماعی متفاوت است . در این بخش ، هرکاربر مجاز است درچارچوب شرایط و قوانین سایت ، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید ، نظرش را روی سایت مشاهده کند . بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود ، تایید نمی شوند و در نتیجه در سایت به نمایش در نمی آیند، به دلیل اینکه هرکس نظر شخصی خود را دارد و خانم خجالتی در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشر شده در این قسمت ، مسئولیتی ندارد . نمایش نظرات کاربران در سایت به هیج وجه به معنی تایید فنی خانم خجالتی درباره محتویات نظر نیست ، لذا از کاربران محترم تقاضا می شود ، نظرات را اصل و پایه ی انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند .
از ثبت هرگونه اطلاعات شخصی از قبیل ایمیل ، شماره تماس و نام کاربری شبکه های اجتماعی پرهیزکنید .

محتوا
خانم خجالتی نهایت تلاش و دقت رادر راستای ارائه تمامی سرویس های خود می کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت های سازنده محصولات استفاده می کند .
لازم به ذکر است خانم خجالتی تضمین نمی کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب ازائه شده از سوی تولید کننده عاری از خطاب باشد . اگر محصول ارائه شده توسط خانم خجالتی دارای هرگونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل ، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است .